DETAILING  &  SERWIS

DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DLA RENOWACJI

AUT ZABYTKOWYCH

Kiedy Kiedy dbasz o unikalne auta zabytkowe, zastosowanie tradycyjnych metod czyszczenia może budzić obawy. Zastosowanie chemikaliów, wody i środków ściernych może zaszkodzić unikalnym detalom i historycznym walorom tych pojazdów.

Nasze usługi to innowacyjny sposób na przywrócenie blasku i ducha epoki aut zabytkowych, minimalizując ryzyko uszkodzeń i zachowując ich autentyczność.

  CZYM JEST CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM?

   

  Czyszczenie suchym lodem działa na zasadzie podobnej do piaskowania lub sodowania, czyli procesu czyszczenia strumieniowo-ściernego, gdzie środek czyszczący jest przyspieszany w strumieniu sprężonego powietrza. Niemniej jednak, istnieje zasadnicza różnica: w przeciwieństwie do klasycznego wykorzystania ścierniw (takich jak piasek, soda, szkło lub inne materiały), w technologii czyszczenia suchym lodem Cold Jet, suchy lód nie działa jak środek ścierny, gdyż posiada twardość kredy i nie powoduje uszkodzeń ani deformacji czyszczonych powierzchni.

  SUCHY LÓD TO BEZGRANICZNA MOŻLIWOŚĆ…

   

  W obrębie czyszczenia suchym lodem nie ma ograniczeń co do materiałów: metale, elementy lakierowane, plastik, guma, przewody, koła, wnętrze, osłony silnika, podsufitki, winyl, szkło i tkaniny – wszystko może zostać poddane temu procesowi. Chociaż sam suchy lód potrafi usunąć powłokę nalotową czy delikatne ślady rdzy, w przypadku głębszej korozji może być wymagane wspomaganie substancjami ścierającymi, by przywrócić pierwotny wygląd i cofnąć efekty upływającego czasu.

   

   

  CZY TAKA USŁUGA JEST DLA MNIE?

   

  Czasem to detale decydują o wyjątkowości auta zabytkowego. Jeżeli poszukujesz nowych możliwości zadbania o przywrócenie blasku i ducha epoki swojego auta lub poszukujesz nowych możliwości generowania dochodu, które wyróżnią Cię na tle konkurencji i przyspieszą procesy, to nasza usługa lub zakup maszyny może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

  * Przy sprzedaży maszyn Cold Jet gwarantujemy ceny producenta oraz na terenie PL oferujemy: SUCHY LÓD + TRANSPORT + SZKOLENIE  GRATIS !

  Wśród Klientów korzystających z usług naszej firmy MBC, znajdują się przedstawiciele różnych branż:

  DOSTAWY SUCHEGO LODU

  Jako czołowy specjalista w dziedzinie technologii suchego lodu, nasza firma MBC zapewni Ci bezpośrednie zaopatrzenie lub kontakt z lokalnym dostawcą suchego lodu, niezależnie od położenia Twojego przedsiębiorstwa.

  Co więcej, firma MBC oferuje również granulatory – urządzenia do produkcji suchego lodu z ciekłego CO2 – w przypadku, gdy zapotrzebowanie na suchy lód w Twoim zakładzie sprawia, że opłacalne jest jego wytwarzanie.

   

  ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI:

   Adres

   ul. Mazurska 42/6
   70-424 Szczecin

   Telefon

   +48 500-001-545
   +48 508-187-025

   E-mail

   biuro@mbc-tech.pl

   Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
   YouTube
   LinkedIn
   LinkedIn
   Share