DLA PRZEMYSŁU

Usługi

czyszczenia suchym lodem:

przygotowanie
powierzchni

Skuteczne wsparcie w produkcji

Usługi

MBC – wsparcie w utrzymaniu ruchu 

Suchy lód jest doskonałym środkiem czyszczącym ponieważ ma wiele zalet. Nie jest ścierny, więc nie niszczy powierzchni, jest nietoksyczny i bezpieczny dla pracowników, a także przyjazny dla środowiska. Suchy lód nie wykorzystuje żrących chemikaliów i ulega sublimacji po kontakcie z powierzchnią, nie pozostawiając żadnych odpadów. Dzięki tym cechom jesteśmy w stanie skutecznie i właściwie przygotować dowolną powierzchnię pod dalsze prace serwisowe.

Oto kilka dodatkowych szczegółów na temat zalet suchego lodu jako środka czyszczącego do przygotowania powierzchni: 

 • Nie ścierny: Suchy lód nie powoduje uszkodzeń powierzchni, takich jak rysy lub zadrapania. Jest to ważne w przypadku delikatnych powierzchni, takich jak drewno, metal i szkło.
 • Nietoksyczny i bezpieczny dla pracowników: Suchy lód nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych, więc jest bezpieczny dla pracowników i środowiska.
 • Przyjazny dla środowiska: Suchy lód sublimuje, co oznacza, że przechodzi z ciała stałego w gaz bez pozostawiania żadnych odpadów. Jest to bardziej przyjazna dla środowiska opcja niż tradycyjne środki czyszczące, które często zawierają żrące chemikalia lub mogą powodować zanieczyszczenia.
 • Skuteczny w usuwaniu trudnych zabrudzeń: Suchy lód można wykorzystać do usuwania trudnych zabrudzeń, takich jak tłuszcz, olej i smar. Jest również skuteczny w usuwaniu graffiti i innych plam.
 • Ekonomiczny: Suchy lód jest bardziej ekonomiczną opcją niż tradycyjne środki czyszczące, ponieważ nie trzeba go kupować w dużych ilościach. Można go również ponownie wykorzystać, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Skorzystaj z naszych usług,  i wesprzeć swój Dział Utrzymania Ruchu / Techniczny, który może znacznie usprawnić/poprawić swoją efektywność w codziennych pracach przygotowania powierzchni maszyn, urządzeń i innych powierzchni w przemyśle.

Skorzystaj z naszego wsparcia przygotowania powierzchni pod dalsze prace serwisowe.

Nasze ekipy są do Twojej dyspozycji !

Wsparcie w serwisowaniu maszyn i urządzeń

Wyślij nam materiały poglądowe + krótki opis problemu lub planowanej akcji sewisowej z uwzględnieniem Twoich ram czasowych, wymagań, specyfiki miejsca, ograniczeń oraz wszelakich innych danych, które powinniśmy uwzględnić w procesie ofertowania.  Nasz zespół przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz odpowiedzą na wszelkie pytania, wskażą rozwiązania i możliwości zastosowań technologii Cold Jet w Twoim przedsiębiorstwie.

Service

Specjalistyczne usługi czyszczenia suchym lodem

Nasze usługi przygotowania powierzchni umożliwiają czyszczenie wszystkich rodzajów urządzeń produkcyjnych i pomocniczych bez uszkadzania powierzchni, tworzenia odpadów wtórnych, narażania pracowników lub negatywnego wpływu na środowisko.

Metoda strumieniowego czyszczenia suchym lodem wyeliminowała potrzebę korzystania z roztworów wodnych lub chemicznych do przygotowania powierzchni, co ma zastosowanie w przypadku usuwania zanieczyszczeń z delikatnych tworzyw/miejsc, a także skutecznie radzi sobie z silnymi zanieczyszczeniami na metalowych i stalowych powierzchniach. Ta innowacyjna procedura, która znalazła zastosowanie zarówno w naprawach i serwisach technicznych, nie pozostawia żadnych osadów ani mechanicznych zanieczyszczeń na powierzchniach, przyczyniając się do poprawy jakości części oraz precyzji pomiarów.

SZCZEGÓLNE PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA

 

Przygotowanie powierzchni z zastosowaniem technologii Col Jet, bezpiecznie usuwa zanieczyszczenia na powierzchniach różnych części i sprzętów:

 • Części z tworzyw sztucznych
 • Wewnętrzne i zewnętrzne element samochodów
 • Naczynia i zawory
 • Zbiorniki
 • Rury
 • Aplikacja miejscowa
 • Próby nieniszczące
 • Przygotowanie powierzchni przed spawaniem
 • Czyszczenie powierzchni przed RTV

 

Nasze usługi to sprawdzona technika przygotowywania powierzchni.

PARTNERSTWO

MBC – Dystrybutor i Partner m-ki Cold Jet

Stawiamy na najlepsze urządzenia na rynku, dlatego współpracujemy z Cold Jet Polska od wielu lat!

Jesteśmy dumni z długotrwałej współpracy, jaką nawiązaliśmy z renomowaną marką Cold Jet, liderem w dziedzinie technologii czyszczenia suchym lodem. To partnerstwo nie tylko umocniło naszą pozycję jako profesjonalnego dostawcy usług, ale także umożliwiło nam wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań na rynku przemysłowym.

Nasz związek z Cold Jet sięga wielu lat, podczas których wykorzystywaliśmy ich zaawansowane urządzenia do świadczenia usług czyszczenia suchym lodem na najwyższym poziomie. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie efektywnie usuwać zabrudzenia poprodukcyjne i naturalne, odzyskując pierwotną jakość powierzchni. Nasze zespoły przeszkolone przez ekspertów Cold Jet są w stanie obsługiwać różnorodne zastosowania, od maszyn przemysłowych po delikatne powierzchnie.

Nie tylko korzystamy z urządzeń Cold Jet, ale również działamy jako ich oficjlny Dystrybutor. Nasza wiedza i doświadczenie w obszarze technologii czyszczenia suchym lodem umożliwiają nam doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu dla innych firm. Oferujemy także pełen zakres serwisu, aby zapewnić naszym Klientom niezawodność i długotrwałą wydajność.

Nasza współpraca, to również wzajemna wymiana wiedzy i know-how. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i innowacjami. Nasza zaawansowana wiedza pozwala nam nie tylko efektywnie wykorzystywać urządzenia Cold Jet, ale także przekazywać cenne informacje naszym klientom.

Wspólnie z Cold Jet kształtujemy nowoczesne i zrównoważone podejście do czyszczenia i konserwacji. Nasza długoletnia współpraca jest dowodem na zaufanie, jakim obdarzyliśmy tę markę, oraz na naszą zdolność do dostarczania doskonałych usług naszym klientom.

Nasza współpraca z Cold Jet jest dla nas inspiracją do dalszego doskonalenia naszych usług i poszukiwania nowych sposobów poprawy efektywności i jakości.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej współpracy z marką Cold Jet oraz o tym, jak możemy spełnić Państwa potrzeby.

DZIAŁAMY  GLOBALNIE NA TERENIE CAŁEJ POLSKI ORAZ CZĘŚCI NIEMIEC

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zarezerwuj termin

Location

Szczecin, ul.Mazurska 42/6

Email

Phone

+48 500-001-545

+48 508-187-025

}

Hours

Poniedziałek – Piątek:

8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela:

10:00 – 14:00

Subskrybuj Newslettera!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share