SUCHY LÓD

Suchy lód znalazł w dzisiejszych czasach, zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki. Powstaje także, coraz więcej firm, które oferują usługi czyszczenia urządzeń i maszyn w wielu branżach przemysłowych, wykorzystując ten materiał. Metoda ta jest, bardzo przyjazna dla środowiska naturalnego. Jedną z takich firm zajmujących się tym, jest MBC- MOBILE BLAST CLEANING ze Szczecina. Stosując specjalne urządzenia czyszczące, realizuje zlecenia w wielu sektorach. Zawsze indywidualnie dostosowuje do potrzeb swoich Klientów, odpowiedniej wielkości granulat tego materiału. Chociaż nie używa się tutaj, żadnych środków chemicznych, to i tak pomimo tego, należy zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Wymienić tutaj można między innymi: odpowiednią odzież ochronną, maski na nos i oczy, obuwie. Dodatkowo należy pamiętać o bezpiecznym przechowywaniu, tego środka czyszczącego. Stosuje się do tego specjalne pojemniki. Dbać o dobra wentylację pomieszczeń w których wykonywana jest praca. Zadbać także o to, aby nie było w pobliżu osób postronnych a w szczególności dzieci. W tej firmie o tym wiedzą, profesjonalnie obsługują swoich Klientów, dlatego cieszą się zaufaniem i chętnie są wynajmowani przez wiele zakładów pracy.

Zastosowanie odpowiednich urządzeń.

W pracy z suchym lodem, zastosowanie mają odpowiednie urządzenia, marki COLT JET, w których wykorzystano nowoczesne, opatentowane rozwiązania techniczne. Dzięki wielu wymiennym dyszom oraz możliwościom szerokiego zastosowania, sprawiają, że czyszczona powierzchnia, wygląda jak nowa i pozbawiona jest wszelkich śladów rdzy, smarów, tłuszczów i innych zanieczyszczeń. Podobnie jak suchy lód także i stosowne maszyny, można zakupić w MBC. Zostaną one dostarczone na miejsce pod wskazany adres, na terenie całego kraju. Kto nie zamierza kupować sprzętu, może zamówić usługę czyszczenia dowolnej powierzchni. Bardzo dużo osób korzysta z usług i są zadowoleni. Niektóre osoby dziwi fakt, że przy zastosowaniu tak prostego materiału, można wyczyścić bardzo dużo rzeczy. Co najistotniejsze w sposób ekologiczny.

Sprzedaż i transport suchego lodu w kraju.

W ofercie firmy MBC, jest miedzy innymi, sprzedaż i transport suchego lodu na terenie całego kraju. Do wyboru są granulaty: 3 mm o długości 5 mm ora zwiększy 16mm o długości 35 mm. Wszystko zależy od tego, do czego ma być wykorzystany. Indywidualnie dla potrzeb każdego Klienta dostosowuje się rozmiar granulatu. Materiał ten jest wstanie, usunąć zabrudzenia z każdej powierzchni, bez względu na to, czy dotyczy ona wnętrza lub zewnętrznych części, które ulegają zanieczyszczeniu na skutek działania warunków atmosferycznych. Bez znaczenia jest co się czyści, wszystko odzyska swój dawny blask. Dlatego firma MBC, zaprasza do współpracy nie tylko zakłady pracy, ale także osoby prywatne, czy instytucje użyteczności publicznej. Zachęcamy do korzystania z oferty. Będą Państwo z pewnością zadowoleni.

Adres

ul. Mazurska 42/6
70-424 Szczecin

Telefon

+48 500-001-545
+48 508-187-025

E-mail

biuro@mbc-tech.pl